NASZA FIRMA KONCENTRUJE SIĘ NA TRZECH FILARACH

marketing

KIM JESTEŚMY

Od ponad 30 lat jesteśmy wiodącym dystrybutorem, importerem, magazynem centralnym oraz przedsiębiorstwem kompletacji i konfekcjonowania dostaw głównie dla sieci marketów wielkopowierzchniowych.

Głównymi klientami JK-SYSTEM są:

  • wielkopowierzchniowe sieci supermarketów i hipermarketów
  • hurtownie
  • inwestorzy i przedsiębiorstwa remontowo – wykonawcze

MISJA FIRMY

JK-SYSTEM Logistyka Polska Sp. z o.o. dąży do doskonałości w obsłudze logistycznej i merchanisingowej sowich klientów. Specjalizuje się w sprzedaży komercyjnych linii produktów o najlepszym stosunku jakości do ceny.

POLITYKA FIRMY

JAKOŚĆ, ELASTYCZNOŚĆ I SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Kilkanaście lat współpracy z międzynarodowymi koncernami handlowymi pozwoliło JK-SYSTEM wypracować procedury optymalizujące dystrybucję wśród dziesiątek punktów sprzedaży swoich klientów rozsianych po całym kraju.

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA

System elektronicznej wymiany danych (EDI) z partnerami, zintegrowany system zarządzania logistycznego, doświadczenie w handlu oraz zaufanie, którym obdarzają JK-SYSTEM jego wieloletni klienci i dostawcy pozwalają działać szybko i elastycznie.

regały
cena

STRATEGIA CENOWA

Ceny produktów w ofercie JK-SYSTEM opierają się na cennikach producentów. Będąc znaczącym klientem w fabrykach JK-SYSTEM jest w stanie zaproponować Państwu ten sam system rabatów, który obowiązuje u poszczególnych producentów. Wykorzystując efekt komplementarności oferty możliwe jest uzyskanie lepszych warunków handlowych na poszczególne grupy towarowe niż w samych fabrykach.

Szczególną uwagę JK-SYSTEM zwraca na to aby jego klienci nie konkurowali ze sobą sprzedając te same bądź bardzo zbliżone do siebie produkty. JK-SYSTEM różnicuje je przede wszystkim marką i odpowiednią polityką cenową.

STRATEGIA PROMOCYJNA

JK-SYSTEM pośredniczy pomiędzy producentami a swoimi partnerami we wdrażaniu koncepcji marketingowych. Aktywnie uczestniczy w akcjach promocyjno – reklamowych uznając je za bardzo efektywne. Pozwalają one w krótkim czasie maksymalizować wolumen sprzedaży. 

Szczególną uwagę JK-SYSTEM poświęca atrakcyjnym opakowaniom, które dla produktów importowanych są wykonywane według własnych projektów.

Opakowania muszą spełniać rygorystyczne wymagania sieci sklepach samoobsługowych. Przykładowo:

  • Produkty muszą być pakowane w odpowiednie zawieszki, woreczki lub blister
  • do pakowania ubrań roboczych używamy najwyższej jakości folii cast gr. min. 50um
  • Etykiety muszą zawierać wysokiej jakości zdjęcia produktów na modelach
  • Wieszaki toreb na ubrania są wkładane od wewnątrz torby i dodatkowo zgrzewane, co zapewnia ich wyjątkową trwałość i zapobiega urywaniu.
 

Wszystkie artykuły w ofercie JK-SYSTEM spełniają normy dotyczące właściwego opakowania, w tym:

  • Przepisy ustawy z dnia 11 maja 2001 roku o opakowaniach i odpadach opakowaniowych (Dz.U. 2001 nr 63 poz. 638 z późn. zm.)
  • Posiadają kody EAN13 (producenta) lub JK-SYSTEM
  • Opakowania kartonowe są dodatkowo zabezpieczone taśmą z tworzywa sztucznego uniemożliwiającą niepożądane otwarcie pudełka.